Piechowice Wszystkie noclegi

Zapisane
zapisz
od 60 zł os.

Apartament NAD POTOKIEM

ul. Izerska 12 , Piechowice

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do 60-metrowego apartamentu z niezależnym ...

SPRAWDŹ NOCLEGI W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

Szklarska Poręba położona jest w pobliżu Piechowic, jeśli w Piechowicach nie ma obiektu jakiego szukasz - sprawdź noclegi w Szklarskiej Porębie - kliknij!

SPRAWDŹ NOCLEGI W KARKONOSZACH

Jeśli nie ma tu obiektu jakiego szukasz - sprawdź noclegi w innych, karkonoskich miejscowościach - kliknij!
strony: 1 z 1

Piechowice noclegi w Karkonoszach.

Decydując się na wyjazd w Karkonosze, czy to turystyczny, czy na narty, stajemy przed dylematem gdzie się zatrzymać, tak żeby najwygodniej dojść w interesujący nas fragment Karkonoszy. Może warto wybrać Piechowice? Stąd można wybrać się na Wodospad Szklarki, Wielki Szyszak, Śnieżne Kotły czy do Szklarskiej Poręby. Warto również odwiedzić miejscową hutę szkła kryształowego - Huta Julia. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Piechowice Noclegi - pojawiają się tysiące wyników. Mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. 

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Piechowice

Piechowice dysponują bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, gospody, puby, pizzerie - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Piechowice położone są u podnóży gór, między Karkonoszami i Górami Izerskimi. To idealne miejsce do uprawiania turystyki zarówno pieszej jak i rowerowej. Gmina Piechowice to także Wodospad Szklarki, Śnieżne Kotły czy karkonoski szczyt Wielki Szyszak (1509 m n.p.m.). W Piechowicach przy głównej ulicy (Kryształowa 12) warto zobaczyć 500 letniego Cisa, w Górzyńcu „Rezerwat Krokusów” (kwitną na przełomie kwietnia i maja), Pałac Pakoszów czy Hutę Julia.