Gastronomia w Piechowicach

(1)

Kuchnie świata

Restauracja ODNOVA w Piechowicach - połączenie miłości do jedzenia oraz pasji tworzenia kulinarnych kreacji. W Odnovie właściciele starają się godzić rodzimą tradycję z historią kuchni innych kraj&... więcej »

ul. Kryształowa 55, Piechowice

Kuchnia polska, tradycyjna, śródziemnomorska

Restauracja Stara Bielarnia w Pałacu Pakoszów - własna interpretacja polskiej kuchni, kuchni kreatywnej, przez regionalną aż po nowoczesną, śródziemnomorską 'Haute cuisine". W menu te... więcej »

Pałac Pakoszów, ul. Zamkowa 3, Piechowice

Dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej

Restauracja w hotelu LAS proponuje dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Zamiłowanie do gotowania oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na to, aby kuchnia zadowalała Gości o różnym gu... więcej »

Hotel Las, ul. Turystyczna 8, Piechowice

Kuchnia staropolska, regionalna, międzynarodowa

Restauracja Barok jest w stanie pomieścić do 130 osób. W restauracji są serwowane przede wszystkim dania kuchni staropolskiej, regionalnej oraz mięnarodowej. Dla Gości zmotoryzowanych jest d... więcej »

ul. Jeleniogórska 1, Piechowice

Pizza, sałatki, makarony

Pizzeria Bolo w Piechowicach w ofercie znajdziesz najlepszą pizzę w okolicy, pyszne sałatki i wyborne makarony. Nie zabraknie też czegoś dla wielbicieli przekąsek i napojów zarówno zi... więcej »

ul. Kryształowa 14, Piechowice

Kuchnia włoska

Pizzeria U Bazyla działa od 1998 roku - mieści się w ponad trzystuletnim budynku, została całkowicie wyremontowana.  więcej »

ul. Kryształowa 106, Piechowice

Dania obiadowe, przekąski, napoje alkoholowe

Bar U Jolki w Piechowicach oferuje zimne i gorące przekąski, dania z karty dań oraz pizzę, do tego bogaty wybór drinków i piwa. więcej »

ul. Kryształowa 51, Piechowice

Desery, ciasta, kawa, herbata

Kawiarnia w hotelu LAS zaprasza do miłego spędzenia czasu podczas próbowania deserów w asyście aromatycznej herbaty czy kawy. Kawiarnia proponuje również szeroki wybór d... więcej »

Hotel Las, ul. Turystyczna 8, Piechowice

Desery, ciasta, napoje zimne i gorące

Kawiarnia Kryształowa w Hucie Julia w Piechowicach. Kawiarnia proponuje wyjątkową kawę Etnocafe, inne napoje ciepłe i zimne, desery, ciasta i inne pyszności. A wszystkie z nich podajemy na szkle kr... więcej »

Huta Julia, ul. Kryształowa 73, Piechowice

Dania tradycyjne, kuchnia polska

Zajazd Piastów to kawiarenka z cudownym klimatem i pięknym widokiem. W menu znajdują się tradycyjne, polskie dania, takie jak schabowy, karkówka. więcej »

ul. Jeleniogórska 3, Piechowice
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00