Atrakcje w Piechowicach

(13)

Wodospad Szklarki w Piechowicach Wodospad Szklarki – pod względem wysokości to drugi, po Kamieńczyku, wodospad w polskich Karkonoszach – wysokość 13,3 metra. Wodospad leży jeszcze... więcej »

Wodospad Szklarki w Karkonoszach

Tunel Skalny w Piechowicach Podążając z krętą, górską drogą z Piechowic do Michałowic (ulica Sudecką) natkniemy się na Tunel Skalny. Został on wykuty w granitowej skale, w latach dwudz... więcej »

ul. Sudecka, Piechowice

Szlaki turystyczne z Piechowic Z Piechowic można wędrować zarówno w Karkonosze, jak i w niższe okoliczne masywy górskie - np na Grzybowiec czy Wysoki Kamień. do Wodospadu Szk... więcej »

Piechowice – ścieżki rowerowe Piechowice znajdują się w rejonie tzw. Rowerowej Krainy. Karkonosze i Góry Izerskie to miejsce bardzo przyjazne rowerzystom – można tu jeździć... więcej »

Z Piechowic w góry rowerem

Śnieżne Kotły w Karkonoszach Śnieżne Kotły stanowią rezerwat ścisłym na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Na Śnieżne Kotły składają się dwa kotły pochodzenia polodowcowego, położo... więcej »

Śnieżne Kotły w Karkonoszach

Wielki Szyszak w Karkonoszach Wielki Szyszak (1509 m. n.p.m.) to drugi, biorąc pod uwagę wysokość, wierzchołek – zaraz po Śnieżce (1602 m n.p.m.) – po naszej stronie... więcej »

Wielki Szyszak w Karkonoszach

Grzybowiec to niewysoki szczyt (714 m n.p.m.), ale najwyższy całego masywu leżącego między Sobieszowem, Jagniątkowem (dzielnice Jeleniej Góry) a Piechowicami. Na szczycie znaj... więcej »

Zamek Chojnik Zamek Chojnik na szczycie wzgórza Chojnik położonego na terenie Sobieszowa, między Piechowicami a Zachełmiem. To najbardziej znane pozostałości zamku na Dolnym... więcej »

Jelenia Góra Sobieszów

Małe miasteczka, dziki zachód, kraina Świętego Mikołaja, podwodny świat, makieta bitwy powietrznej oraz wiele innych. Do dyspozycji odwiedzających są również: stanowiska sterowa... więcej »

ul. Karkonoska 32, 58-540 Karpacz

Piechowice historia miejscowości Po raz pierwszy nazwa Piechowice pojawiła się po II Wojnie Światowej, kiedy to Dolny Śląsk znalazł się w granicach Państwa Polskiego, wcześniej miejscowość nosiła... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00